Home - Aktualności

Aktualności

Magiczna ściana w Karczmie Biesiadnej Verona

Magiczna ściana – to jedyny w swoim rodzaju system interaktywnej rozrywki grupowej, łączy sport z wirtualną rzeczywistością. Zabawa polega na rzucaniu lub uderzaniu piłką w cele wyświetlane na interaktywnej ściance. Pozwala na zabawę osobom w różnym wieku. Ilość uczestników jest ...

Read More »

Festiwal Grilla w Górskim Parku Równica

W  dniach 5 – 7 maja 2017r., zapraszamy do Górskiego Parku Równica na Festiwal Grilla. Muzyka na żywo, bogate menu w formie Tapas Baru. Dla najmłodszych wspaniała sala zabaw, promocje i ciekawe nagrody. To trzeba zobaczyć.

Read More »

Nowa sala zabaw dla dzieci w Karczmie Biesiadnej Verona

Zapraszamy rodziny z dziećmi do nowej sali zabaw dla dzieci w Karczmie Biesiadnej Verona. Wstęp bezpłatny.

Read More »

Nowa atrakcja na Równicy.

W Górskim Parku Równica, znajduje się pierwsza tego typu huśtawka w Polsce. Jest to najnowsza atrakcja w naszym parku. Zapraszamy do nas.

Read More »

Zapraszamy na 2 edycję zlotu “Beskidzka Integracja” w Górskim Parku Równica

W dniach 11-12 czerwca 2016r. w Górskim Parku Równica, odbędzie się druga edycja zlotu “Beskidzka Integracja”. Samochody, konkursy z nagrodami, koncerty, grill oraz afterparty. Serdecznie zapraszamy.

Read More »

Klienci Villi Jelenica mają taniej na wyciągach narciarskich.

Klienci Villi Jelenica mają taniej na wyciągach narciarskich. Każdy kto skorzysta z usług Villi Jelenica, podczas pobytu będzie mógł korzystać z pakietu zniżek, które przygotowaliśmy z naszymi Partnerami w Beskidach. Pakiet zniżek obowiązuje w sezonie zimowym. Kolej linowa “Klepki”,  Wisła ...

Read More »

Zapraszamy 3 października br. na Zlot Samochodów Tuningowych “Beskidzka Integracja”

W dniach 3 – 4 października 2015r. w Górskim Parku Równica, odbędzie się Zlot Samochodów Tuningowych “Beskidzka Integracja”. Samochody, konkursy z nagrodami,koncerty,grill oraz afterparty. Serdecznie zapraszamy.

Read More »

Zapraszamy do Górskiego Parku Równica w dniu 15 sierpnia br.

W dniu 15 sierpnia br., o godz. 11:00, w Górskim Parku Równica odbędzie się jedna z konkurencji sprawnościowych w ramach Dni Rodziny. Na torze saneczkowym drużyna Michała Wójcika(Kabaret Ani Mru-Mru) będzie rywalizować z drużyną Bartosza Demczuka(Kabaret Młodych Panów). W związku ...

Read More »

Finalistki Międzynarodowych Wyborów Miss Wakacji Ustroń 2015

W dniu 4 sierpnia 2015r. o godz. 18:00, Górski Park Równica będzie gościł Finalistki Międzynarodowych Miss Wakacji 2015. Będzie niepowtarzalna okazja podziwiania urody miss korzystających z atrakcji będących w Parku. Zapraszamy.  

Read More »

Zapraszamy dzieci na warsztaty w Karczmie Biesiadnej!

Warsztaty”Malowanie twarzy” w każdą pogodną niedzielę przez cały okres letni. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami.    

Read More »