Home - Aktualności

Aktualności

Obiekt czynny od 06.06.2020

Zapraszamy do Górskiego Parku Równica. Jesteśmy otwarci dla Państwa.

Read More »

Obiekt nieczynny do odwołania

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, obiekt będzie nieczynny do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

Read More »

Obiekt czasowo nieczynny.

Szanowni Państwo, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym w dbałości o Państwa zdrowie oraz pracowników, Górski Park Równica w okresie od 14 marca  do 31 marca 2020r. będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Read More »

Magiczna ściana w Karczmie Biesiadnej Verona

Magiczna ściana – to jedyny w swoim rodzaju system interaktywnej rozrywki grupowej, łączy sport z wirtualną rzeczywistością. Zabawa polega na rzucaniu lub uderzaniu piłką w cele wyświetlane na interaktywnej ściance. Pozwala na zabawę osobom w różnym wieku. Ilość uczestników jest ...

Read More »

Festiwal Grilla w Górskim Parku Równica

W  dniach 5 – 7 maja 2017r., zapraszamy do Górskiego Parku Równica na Festiwal Grilla. Muzyka na żywo, bogate menu w formie Tapas Baru. Dla najmłodszych wspaniała sala zabaw, promocje i ciekawe nagrody. To trzeba zobaczyć.

Read More »

Nowa sala zabaw dla dzieci w Karczmie Biesiadnej Verona

Zapraszamy rodziny z dziećmi do nowej sali zabaw dla dzieci w Karczmie Biesiadnej Verona. Wstęp bezpłatny.

Read More »

Nowa atrakcja na Równicy.

W Górskim Parku Równica, znajduje się pierwsza tego typu huśtawka w Polsce. Jest to najnowsza atrakcja w naszym parku. Zapraszamy do nas.

Read More »

Zapraszamy na 2 edycję zlotu “Beskidzka Integracja” w Górskim Parku Równica

W dniach 11-12 czerwca 2016r. w Górskim Parku Równica, odbędzie się druga edycja zlotu “Beskidzka Integracja”. Samochody, konkursy z nagrodami, koncerty, grill oraz afterparty. Serdecznie zapraszamy.

Read More »

Klienci Villi Jelenica mają taniej na wyciągach narciarskich.

Klienci Villi Jelenica mają taniej na wyciągach narciarskich. Każdy kto skorzysta z usług Villi Jelenica, podczas pobytu będzie mógł korzystać z pakietu zniżek, które przygotowaliśmy z naszymi Partnerami w Beskidach. Pakiet zniżek obowiązuje w sezonie zimowym. Kolej linowa “Klepki”,  Wisła ...

Read More »

Zapraszamy 3 października br. na Zlot Samochodów Tuningowych “Beskidzka Integracja”

W dniach 3 – 4 października 2015r. w Górskim Parku Równica, odbędzie się Zlot Samochodów Tuningowych “Beskidzka Integracja”. Samochody, konkursy z nagrodami,koncerty,grill oraz afterparty. Serdecznie zapraszamy.

Read More »